Реконструкція шкільного стадіону СШ №65

Автор проекту:
Олена Анатоліївна Шкурко

КОРОТКИЙ ОПИС
Учні наших шкіл повинні мати можливість займатися будь-якими видами спорту згідно своїх уподобань. Для цого небхідно збудувати універсальний стадіон ,на якому можна проводити заняття з баскетболу,волейболу,бадмінтону,теннісу ,а також там зможуть проводити своє дозвілля діти після уроків та під час канікул.

Проблема

У школах мікрорайону Микільська Слобідка,як і в усьому місті недостатня кількість якісних ,сучасно обладнаних стадіонів ,які б збільшували зацікавленість дітей різними видами спорту,адже в наш час діти та молодь не дуже фізично активні ,що погіршує їх стан здоров'я.

Мета проекту

Надати учням школи та ішим жителям масиву можливість для всебічного фізичного розвитку,розвивати зацікавленість різними видами спорту. Заняття спором зробити доступними на якісних стадіонах.
Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування.

Будівництво нового універсального стадіону на місці звалища дозволить набагато покращити якість уроків фізкультури.

Для кого цей проект

Учні школи та всі жителі мікрорайону.

План заходів з реалізації проекту

1.Розробка проектної документації
2 Підготовчі роботи
3 Будівництво спортивного майданчику
4 Урочисте відкриття

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення можливостей учнів та жителів мікрорайону займатися різними видами спорту, покращення їх стану здоров'я та фізичного розвитку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу НЕМАЄ.