Історія школи

1 вересня 1978 року. Веселим водограєм із золотавого листя і сонячних променів вітала осінь новоселів. На Микільській Слобідці відчинила двері нова середня школа № 65. З радістю учні переселялися з інших шкіл в нові світлі класи. Будівельники поспішали вчасно завершити роботу. Їм допомагали вчителі, батьки, учні. І ось довгоочікувана мить: символічний ключ від школи передано першому директору школи Єкімовій Н.П. Було набрано 30 класів із середньою кількістю 40-45 учнів у класі. Із поступовою забудовою Лівобережного масиву, кількість учнів збільшувалась: школа працювала в три зміни. У 1988 році, після побудови нової школи на масиві, від СШ № 65 відділилася половина класів. Школа запрацювала у звичному режимі. З 2003 року школа отримала статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов. Основною метою діяльності закладу є виховання лінгвістично освіченої особистості, яка поглиблено вивчає та вільно володіє українською, англійською, німецькою, французькою мовами, самостійна та незалежна у рішеннях, здатна до творчого мислення, вміє орієнтуватися у просторі ідей та образів, є повноцінним громадянином держави. У навчальному закладі працює висококваліфікований, доброзичливий, творчий педагогічний колектив.

www.000webhost.com