Історія школи

Перше вересня 1978 року. Веселим водограєм із золотавого листя і сонячних променів вітала осінь новоселів. На Микільській Слобідці відчинила двері нова середня школа № 65. З радістю учні переселялися з інших шкіл в нові світлі класи. Будівельники поспішали вчасно завершити роботу. Їм допомагали вчителі, батьки, учні. І ось довгоочікувана мить: символічний ключ від школи передано першому директору школи Єкімовій Н.П. Із поступовою забудовою Лівобережного масиву, кількість учнів збільшувалась: школа працювала в три зміни. У 1988 році, після побудови нової школи на масиві, від СШ № 65 відділилася половина класів. Школа запрацювала у звичному режимі. З ______ року школа отримала статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов. Основною метою діяльності закладу є виховання лінгвістично освіченої особистості, яка поглиблено вивчає та вільно володіє українською, російською, англійською, французькою, німецькою мовами, самостійна та незалежна у поведінці та рішеннях, здатна до творчого мислення, вміє орієнтуватися у просторі ідей та образів, є повноцінним громадянином держави. У навчальному закладі працює висококваліфікований, доброзичливий, творчій педагогічний колектив, у складі якого 41 учитель. Серед них: 28 спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії; 7 учителів мають звання «вчитель-методист»; 19 учителів мають звання «старший учитель»; 7 учителів відзначено нагрудним знаком «Відмінник освіти України»; 1 учитель має звання «Заслужений тренер України».