Вступ до школи

Відповіді на можливі питання батьків щодо вступу дитини до 1 класу спеціалізованої  школи № 65 у 2017 році.

Питання Відповідь
1. Коли почнеться прийом до школи? Прийом до школи здійснюється з 01.04.2017 року відповідно графіку прийому. За довідками будь ласка звертайтеся до нашої приймальної за тел. 517-04-56.
2. Які потрібні документи?

Для вступу дитини до школи потрібні наступні документи:

·   заява батьків;

·  оригінал та ксерокопія свідоцтва про народження;

·   медична картка;

·   психолого-педагогічна картка розвитку дитини (для дитини, яка  виховувалась в ДНЗ).

3. Кого приймають до школи? У 2016 році приймаються до школи діти, яким станом на 01.09.2016 є повних шість років, і в першу чергу ті, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування.
4. Що перевіряють у дитини? Приймання здійснюється на конкурсній основі на підставі результату співбесіди.
5. Чи є група продовженого дня? Група продовженого дня є, працює з 12.00 до 18.00.
6. Яку іноземну мову вивчають?

З першого класу вивчають англійську мову. Французька та німецька мови вивчаються з 5 класу

7. Як харчуються діти? Навчальний заклад забезпечує одноразовим безкоштовним харчуванням під час уроків, обід на ГПД – за кошти батьків.
8. Які є гуртки?

Працюють такі гуртки: